9 Temmuz 2020, Perşembe
1

YouTube

2

YouTube ’un resmi Android uygulaması olan programla bilgisayarınızda yapabildiğiniz pek çok işlemi Android yüklü mobil cihazlarınızla da kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Programın sahip olduğu arayüz her türlü kullanıcının rahat kullanabileceği bir biçimde tasarlanmış ve tüm standart işlevleri bünyesinde barındırıyor. Bu nedenle tüm YouTube kullanıcılarının mobil cihazlarından eksik etmemeleri gereken bir program.

Yenilikler:

Yeni arayüz Google hesabı ile giriş Ortadan kaldırılan hatalar Daha akıcı video hizmeti Nexus Q desteği

5.0.21 güncellemesi sonrasında:

İzleyeceğiniz bir sonraki videoyu ararken video izlemeye devam edin. Oynatma listeleri arayın ve sonsuz eğlence için Tümünü Oynat düğmesini kullanın. Daha net tasarımın tadını çıkarın.

4.3.9 güncellemesi sonrasında:

Google+ profilini YouTube üzerinde kullanabilme özelliği geldi. Bildirim alanı üzerinden doğrudan uygulamayı kontrol etme imkânı geldi. Uygulamayı tam ekran kullanırken bazı kullanıcıların yaşadıkları sorunlar çözüldü.

4.1.23 güncellemesi sonrasında:

Android 2.2 Froyo ve Android 2.3 Gingerbread sürümleri için yeni kullanıcı arayüzü geliştirildi. İzleme deneyimine yönelik yenilikler ve iyileştirmeler yapıldı. Kullanıcıların YouTube TV kanallarına video yükleyebilmeleri sağlandı. Kanal listesinde daha çok kanalın gösterilebilmesi sağlandı.